LOGOWANIE
X
Statyw oświetleniowy z ukrytym ramieniem typu "boom".
Towar chwilowo niedostępnyLekki, kompaktowy statyw oświetleniowy o maksymalnym udźwigu 4 kg. Wyposażony w ciśnieniowy system opadania sekcji.
Wysyłka 5-7 dniZestaw trzech kompaktowych statywów oświetleniowych o maksymalnym udźwigu 4 kg i ciśnieniowym systemem opadania sekcji.
Wysyłka 5-7 dniAluminiowy statyw oświetleniowy o maksymalnym udźwigu 9 kg. Wyposażony w ciśnieniowy system opadania sekcji.
Wysyłka 5-7 dniZestaw trzech aluminiowych statywów oświetleniowych o maksymalnym udźwigu 9 kg. Ciśnieniowy system opadania sekcji.
Wysyłka 5-7 dniWykonane z karbonu ramię boom dedykowane do współpracy z systemem VR 360. Maksymalna długość: 4,7m
Towar chwilowo niedostępnystatyw wielofunkcyjny o zakresie wysokości 44-68 cm pozwoli na montaż oświetlenia lub innych akcesoriów fotograficznych.
Towar w magazynie, wysyłka do 24hCiśnieniowy statyw oświetleniowy o wysokości maksymalnej 2,83 metra.
Towar chwilowo niedostępnyDodatkowe ramię do statywu Jinbei 200 cm. Umożliwia montaż dodatkowych akcesoriów lub lamp.
Towar w magazynie, wysyłka do 24hMonopod oświetleniowy. Zakres długości 74-234cm, udźwig 4kg.
Towar w magazynie, wysyłka do 24hWysięgnik ścienny do lamp studyjnych. Zakres regulacji 70-130cm, +/- 80°.
Towar w magazynie, wysyłka do 24hUchwyt na pięć lamp studyjnych lub paneli LED. Wytrzymała konstrukcja ze stali nierdzewnej. Maksymalny udźwig 20 kg.
Towar w magazynie, wysyłka do 24hZakres pracy ramienia: 31-218 cm. Udźwig: 18 kg. Maksymalna długość ramienia 242 cm
Towar w magazynie, wysyłka do 24hKompaktowy statyw oświetleniowy o maksymalnej wysokości 227cm. Udżwig: 2,5kg. Waga: 1kg
Towar w magazynie, wysyłka do 24hNiewielki statyw stołowy z niezależnie regulowanym pochyłem każdej nóżki. Max. wysokość: 23cm. Udźwig: 5kg
Towar chwilowo niedostępnyWszystkie lampy studyjne czy to lampy błyskowe czy lampy światła ciągłego potrzebują solidnego statywu. Wybierając statyw pod oświetlenie powinniśmy oszacować jak bardzo będzie obciążony, do małej lampy reporterskiej lub niewielkiej studyjnej głowicy wybierzmy lekki i niedrogi model, na potrzeby studia będzie wystarczający. Planując nieco cięższy zestaw, z ciężkim modyfikatorami światła jak np.: beauty-dish powinniśmy pomyśleć o cięższym statywie i dodatkowych obciążnikach. Do niektórych zastosowań niezbędne będą statywy o specjalnej konstrukcji jak np.: boom - czyli statyw z długim ramieniem poprzecznym dzięki, któremu możemy umieścić lampę studyjną nad głową modela / modelki i oświetlić cały plan zdjęciowy od góry. Z kolei statywy typu c-stand to ciężkie konstrukcje pozwalające na dość dużą swobodę w ustawieniu wysokości i kąta ustawienia lampy.