LOGOWANIE
X
Stabilny statyw oświetleniowy z możliwością pracy jako boom. Wysokość 136-492 cm oraz długość ramienia do 215cm.
Towar chwilowo niedostępnyStatyw z boomem (260cm) z możliwością zmiany kąta pochylenia lampy względem osi ramienia oraz pokrętło rotacyjne.
Towar w magazynie, wysyłka do 24hStatyw typu boom 90 - 180 cm i udźwigu do 7 kg. Dwu-sekcyjne ramię boomu pozwala na pracę w zakresie 121 - 221cm.
Towar chwilowo niedostępnyStabilny lekki statyw z boomem (214cm) przeznaczony do współpracy z oświetleniem i akcesoriami o wadze do 4.5 kg.
Towar w magazynie, wysyłka do 24hStatyw oświetleniowy na kółkach o zakresie wysokości 45-72 cm stanowić będzie dobry wybór do studia lub w plener.
Towar w magazynie, wysyłka do 24hNiski statyw oświetleniowy na kółkach - udźwig do 10 kg. Dobry wybór do studyjnego zestawu oświetleniowego.
Towar w magazynie, wysyłka do 24hStalowy statyw o wysokości maks. 328cm. Jedna z jego nóg może być przesuwana na dowolną wysokość kolumny centralnej.
Wysyłka 5-7 dniStalowy statyw o wysokości maks. 253cm. Jedna z jego nóg może być przesuwana na dowolną wysokość kolumny centralnej.
Wysyłka 5-7 dniStalowy statyw o wysokości maks. 175cm. Jedna z jego nóg może być przesuwana na dowolną wysokość kolumny centralnej.
Wysyłka 5-7 dniStatyw oświetleniowy Manfrotto o wysokości maksymalnej 3m, udźwigu do 10 kg oraz odłączanej kolumnie centralnej.
Wysyłka 5-7 dniBardzo stabilny ciśnieniowy statyw oświetleniowy o wysokości maksymalnej 2,8 metra.
Towar w magazynie, wysyłka do 24hStatyw oświetleniowy o wysokości do 200cm, wyposażony w ruchome ramię boczne o udźwigu do 10 kg.
Towar chwilowo niedostępnyCiśnieniowy statyw oświetleniowy o wysokości maksymalnej 2,42 metra.
Towar chwilowo niedostępnySolidny statyw oświetleniowy o udźwigu do 15 kg. Zakres pracy 120-420cm.
Towar w magazynie, wysyłka do 24hLekki statyw oświetleniowy z aluminium, o maksymalnej wysokości pracy 300cm i udźwigu do 10kg.
Towar chwilowo niedostępnyWszystkie lampy studyjne czy to lampy błyskowe czy lampy światła ciągłego potrzebują solidnego statywu. Wybierając statyw pod oświetlenie powinniśmy oszacować jak bardzo będzie obciążony, do małej lampy reporterskiej lub niewielkiej studyjnej głowicy wybierzmy lekki i niedrogi model, na potrzeby studia będzie wystarczający. Planując nieco cięższy zestaw, z ciężkim modyfikatorami światła jak np.: beauty-dish powinniśmy pomyśleć o cięższym statywie i dodatkowych obciążnikach. Do niektórych zastosowań niezbędne będą statywy o specjalnej konstrukcji jak np.: boom - czyli statyw z długim ramieniem poprzecznym dzięki, któremu możemy umieścić lampę studyjną nad głową modela / modelki i oświetlić cały plan zdjęciowy od góry. Z kolei statywy typu c-stand to ciężkie konstrukcje pozwalające na dość dużą swobodę w ustawieniu wysokości i kąta ustawienia lampy.