LOGOWANIE
X
Krótka wersja statywu 087 z kolumną centralną wysuwaną za pomocą korbki z przekładnią ślimakową. 3 sekcje.
Wysyłka 5-7 dniBoom o długości 2,7m, ze statywem. W zestawie przeciwwaga i kółka.
Wysyłka 5-7 dniProfesjonalny statyw oświetleniowy z podnośnikiem ręcznym. Zakres pracy: 162-405 cm. Udźwig: 50kg.
Towar w magazynie, wysyłka do 24hWykonane z karbonu ramię boom dedykowane do współpracy z systemem VR 360. Maksymalna długość: 4,7m
Towar chwilowo niedostępnyStalowy statyw oświetleniowy z boomem. Zakres pracy: 130,5-305 cm. Udźwig 30 kg. Zakres pracy ramienia: 31-218 cm.
Towar chwilowo niedostępnySkładany wózek statywowy pod ciężkie statywy. Udźwig do 60kg.
Wysyłka 5-7 dniZestaw trzech aluminiowych statywów oświetleniowych o maksymalnym udźwigu 9 kg. Ciśnieniowy system opadania sekcji.
Wysyłka 5-7 dniProfesjonalny statyw oświetleniowy z ramieniem boom. Zakres pracy: 168-532 cm. Udźwig 30 kg. Długość ramienia: 139-240 cm.
Towar chwilowo niedostępnyZakres pracy ramienia: 31-218 cm. Udźwig: 18 kg. Maksymalna długość ramienia 242 cm
Towar w magazynie, wysyłka do 24hSmukły statyw oświetleniowy Manfrotto BABY 40 o wysokości maksymalnej 4 m i udźwigu do 9 kg.
Towar chwilowo niedostępnyStatyw z boomem (260cm) z możliwością zmiany kąta pochylenia lampy względem osi ramienia oraz pokrętło rotacyjne.
Towar w magazynie, wysyłka do 24hZestaw trzech kompaktowych statywów oświetleniowych o maksymalnym udźwigu 5 kg i ciśnieniowym systemem opadania sekcji.
Towar chwilowo niedostępnyProfesjonalny statyw oświetleniowy z boomem. Zakres wysokości 1,65-3,98m. Boom 180cm.
Towar chwilowo niedostępnyZestaw trzech kompaktowych statywów oświetleniowych o maksymalnym udźwigu 4 kg i ciśnieniowym systemem opadania sekcji.
Wysyłka 5-7 dniProfesjonalny stalowy statyw oświetleniowy. Zakres pracy: 151-460 cm. Udźwig: 20 kg. Regulowane kółka.
Towar w magazynie, wysyłka do 24hWszystkie lampy studyjne czy to lampy błyskowe czy lampy światła ciągłego potrzebują solidnego statywu. Wybierając statyw pod oświetlenie powinniśmy oszacować jak bardzo będzie obciążony, do małej lampy reporterskiej lub niewielkiej studyjnej głowicy wybierzmy lekki i niedrogi model, na potrzeby studia będzie wystarczający. Planując nieco cięższy zestaw, z ciężkim modyfikatorami światła jak np.: beauty-dish powinniśmy pomyśleć o cięższym statywie i dodatkowych obciążnikach. Do niektórych zastosowań niezbędne będą statywy o specjalnej konstrukcji jak np.: boom - czyli statyw z długim ramieniem poprzecznym dzięki, któremu możemy umieścić lampę studyjną nad głową modela / modelki i oświetlić cały plan zdjęciowy od góry. Z kolei statywy typu c-stand to ciężkie konstrukcje pozwalające na dość dużą swobodę w ustawieniu wysokości i kąta ustawienia lampy.