LOGOWANIE
X
Aluminiowy statyw oświetleniowy, którego wysokość wynosi od 1,1 do 2,1 m, z workiem na piasek.
Towar chwilowo niedostępnyUchwyt na pięć lamp studyjnych lub paneli LED. Wytrzymała konstrukcja ze stali nierdzewnej. Maksymalny udźwig 20 kg.
Towar w magazynie, wysyłka do 24hDwu-sekcyjny żuraw / boom oświetleniowy o zakresie długości 104-195 cm, pozwalający oświetlić scenę z góry.
Towar chwilowo niedostępnyUchwyt do blend o zasięgu ramienia 90-200cm. Maksymalna szerokość blendy 190cm
Towar w magazynie, wysyłka do 24hUchwyt do blend o zasięgu ramienia 80-160cm. Maksymalna szerokość blendy 150cm
Towar w magazynie, wysyłka do 24hWszystkie lampy studyjne czy to lampy błyskowe czy lampy światła ciągłego potrzebują solidnego statywu. Wybierając statyw pod oświetlenie powinniśmy oszacować jak bardzo będzie obciążony, do małej lampy reporterskiej lub niewielkiej studyjnej głowicy wybierzmy lekki i niedrogi model, na potrzeby studia będzie wystarczający. Planując nieco cięższy zestaw, z ciężkim modyfikatorami światła jak np.: beauty-dish powinniśmy pomyśleć o cięższym statywie i dodatkowych obciążnikach. Do niektórych zastosowań niezbędne będą statywy o specjalnej konstrukcji jak np.: boom - czyli statyw z długim ramieniem poprzecznym dzięki, któremu możemy umieścić lampę studyjną nad głową modela / modelki i oświetlić cały plan zdjęciowy od góry. Z kolei statywy typu c-stand to ciężkie konstrukcje pozwalające na dość dużą swobodę w ustawieniu wysokości i kąta ustawienia lampy.